Групи товарів

Запитання та відповіді

Для чого використовується клей піна ТМ UNIFIX?

Клей піну ТМ UNIFIX можна використовувати для кріплення ізоляційних плит до фасаду та фундаменту будівлі, а також для монтажу внутрішніх ізоляційних та декоративних плит, кріплення підвіконь тощо. Клей піни ТМ UNIFIX мають відмінну адгезію до більшості поширених будівельних матеріалів, таких як теплоізоляційні плити, жорстка вата, бетон, дерево, гіпсокартон, будівельні панелі, цегла, блоки і т.п. Крім своїх адгезійних властивостей, ці піни також зменшують вплив теплових мостів і мають відмінні звукоізоляційні властивості

Як правильно прикріпити аерозольний балон до пістолета?

Енергійно струсіть балон з піною не менше 20 разів. Тримайте балон у вертикальному положенні клапаном догори. Прикрутіть балон до пістолета. Тримайте банку вгору дном, коли видавлюєте монтажну піну. Вихід піни можна регулювати за допомогою курка пістолета та регулювального гвинта. Уникайте прикручування балона до пістолета з перевернутим клапаном. Не прикручуйте пістолет до балона. Не згинайте та не повертайте банку під час загвинчування.

Як правильно наносити клей піну ТМ UNIFIX?

Нанесіть клей-піну на блок пінополістиролу або теплоізоляційну плиту безперервним потоком паралельно сторонам панелі (3-4 см від краю). Потім нанесіть на одну смужку посередині, паралельно до найдовшої сторони (до 25 см між клейкими смужками). Після нанесення спіненого клею на дошку зачекайте 2-3 хвилини та притисніть дошку до стіни. Плита може бути відрегульована протягом наступних 5 хв. Одним аерозольним балоном можна покрити теплоізоляційними плитами 14 м2 поверхні стіни.

Як відкрутити заржавілий болт, що прикипіл, або заіржавілу гайку?

Практично всі елементи, що використовуються як кріплення, виготовляються з металу, тому схильні до корозії. Такі елементи можна відкрутити за допомогою мастила проникаючого «Рідкий ключ» ТМ UNIFIX. Просто очистіть поверхню від бруду поверхню, нанесіть засіб з відстані 10-20 см за допомогою спеціальної трубочки, що додається. Через 2-3 хв. спробуйте відкручувати болт. При роботі з сильно заржавілими з’єднаннями, що заклинили, рекомендується нанести продукт двічі, з проміжком 3-5 хв. і тільки після цього починати демонтаж.

Що таке «Рідкий ключ» ?

Універсальний засіб для швидкого роз’єднання заржавілих, заклинивших різьбових або циліндричних з’єднань. Дозволяє ефективно і без пошкоджень роз’єднати прикіпівші вузли, заржавілі болти, гайки, гвинти та ін.

Що таке MS-полімер і в чому різниця між ним і звичайним силіконовим герметиком?

MS-полімер зібрав найкращі властивості від усіх видів герметиків: від силіконового – водостійкість та еластичність, від поліуретанового – здатність не давати усадку, не створювати бульбашки та не бути липким, від акрилового – може бути пофарбованим. Також його можна використовувати на вологих поверхнях та навіть під водою! А MS-полімер ALL IN ONE TM UNIFIX – це клей і герметик 2 в 1, що робить цей продукт незамінним вдома

Чи можна фарбувати силіконовий герметик?

Ні, силіконовий герметик не можна фарбувати, тому що він має поверхню, на якій фарба не може триматися. Також він еластичний, що ускладнює закріплення фарби на поверхні. Тому силіконові герметики виробляють в великій кількості кольорів.

Чим можна пофарбувати мангал?

Мангал, коптильню чи барбекю можна пофарбувати жаростійкою емаллю ТМ UNIFIX. Вона володіє всіма необхідними властивостями: витримує температуру до +600 ℃, надійно захищає метал від впливу вологи і різниці температур, при нагріванні не виділяє шкідливі для людини речовини. Випускається в декількох варіантів – чорний і сріблястий.

Що означає «прогріти» фарбу після нанесення і навіщо це потрібно?

Жаростійка емаль призначена для фарбування поверхонь, які піддаються впливу високих температур: від +180 до 600°С. Фарбу обов'язково потрібно "запікати", а до цього емаль може трохи обсипатися з поверхні. Через 2 години після нанесення емалі прогрійте поверхню до 180-200 ° С протягом 15 хв. Різні кольори емалі мають свої температурні межі: чорна та срібляста фарби витримують короткострокове нагрівання до +600°С та тривале нагрівання до +400°С

Чи можна ґрунтувати поверхню перед жаростійкою фарбою?

Ні. Емаль – жаростійка, а ґрунт – ні. Отже, перед фарбуванням поверхню не можна ґрунтувати! Однак обов'язково підготуйте її до фарбування: очистіть від старого покриття та знежирте.

Чи підходить універсальна емаль UNIFIX для фарбування радіаторів?

Так! Оптимальна температура нагрівання радіатора – від +80 до +90 °С. Емаль універсльна може застосовуватись на поверхнях з температурою, що не перевущує +170 °С. Тому емаль універсальну ТМ UNIFIX можна використовувати для фарбування поверхонь батарей та радіаторів.

Чи можна жаростійкою фарбою ТМ UNIFIX фарбувати глушник авто, трубу вихлопу?

Так! Після очищення та знежирення можна фарбувати печі, мангали, бойлери, каміни, котли, радіатори, супорти, двигуни, вихлопні труби або виробниче обладнання. Все, що піддається дії температури від +180 до +600 °С.

Чому на балоні вказано об'єм 400 мл, яке вага становить 330-380 г?

Середня вага балона з емаллю становить 330-380 г. У кожному балоні містяться фарба, суміш органічних розчинників та газ. Щільність газу менша за щільність фарби і становить 0,57 г/см3. Тому вага балона змінюється залежно від ваги складових фарб.Таким чином, сумарна вага балона залежить від кількості пігментів та наповнювачів.

Чи можна використовувати Емаль Суперхром для реставрації аавтомобільних дисків?

Емаль Суперхром ТМ UNIFIX призначена лише для внутрішніх робіт. Застосовується для реставрації та декоративного фарбування поверхонь, які не схильні до механічних впливів. Фарба через деякий час може стиратися, тому не підходить для фарбування автомобільних дисків.

Яку температуру витримує емаль Суперхром ТМ UNIFIX?

Емаль Суперхром ТМ UNIFIX можна нагрівати до 70 °С. За більш високої температури лакофарбове покриття розм'якшується. При температурі понад +100 °С лакофарбове покриття може втрачати блиск. При температурі понад +130 °С фарба суперхром може вигоріти.

Читати все